• GRUPA LISKI
      • Każdy z nas już wie, ile pracy miała kiedyś każda gospodyni!

Galeria przedstawia dzieci podczas warsztatów "Robotno gospodyni"

Galeria przedstawia zajęcia o tematyce ekologicznej w grupie I

• Zuzia otrzymała wyróżnienie w miejskim konkursie "Wielkanocna Palma".

Gratulujemy! :)

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę z grupy I odbierającą nagrodę konkursową.

• Po świętach wielkanocnych odbyło się rozdanie nagród konkursu "Kolorowa Pisanka". Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział!

Pierwsze miejsce zajął Franciszek Biegała i jego szalony kolorowy kogucik :)

Drugie miejsce zajął Jakub Gonsior i słodki kurczaczek :)

Trzecie miejsce zajęła Julia Zbrzyzny i jej wiosenna pisanka :)

Wyróżnienia otrzymali: Łucja Otręba, Bartłomiej Piec oraz Elena Różycka :)

Galeria przedstawia laureatów konkursu "Kolorowa Pisanka"

• Dzień Czekolady

• Galeria przedstawia zajęcia edukacyjne  z okazji Dnia Czekolady w grupie I.

• Zobaczcie, jak nasz kącik rozkwita!

Galeria przedstawia kącik przyrodniczy w grupie I.

• Gofry, gofry, goferki... :)

Galeria przedstawia dzieci z grupy I podczas pieczenia gofrów.

• Wzięliśmy udział w Muffin Day :)

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy I podczas Muffin Day

• Malwinka i jej piękna praca na XXXI Wojewódzki Plastyczny Konkurs Ekologiczny " Ocalić od zapomnienia".

Trzymamy kciuki!

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę z grupy I z pracą konkursową.

• 21 marca obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Zakładając tego dnia kolorowe skarpetki (nie do pary) okazujemy swoją otwartość wobec odmienności ludzi, budujemy świadomość oraz poczucie wrażliwości i tolerancji wobec wszystkich osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności.

Galeria przedstawia dzieci z grupy I obchodzące Światowy Dzień Zespołu Downa.

• Nasz piękny kącik przyrodniczy.

Teraz czekamy, aż wszystko wyrośnie!

Galeria przedstawia kącik przyrodniczy w sali grupy I.

• Tworzymy nasz kącik przyrodniczy :)

Galeria przedstawia dzieci z grupy I podczas prac ogrodniczych.

• Mieliśmy w przedszkolu super gościa! Odwiedziła nas pani Ania, która pracuje jako kierowca autobusu.

Opowiedziała nam trochę o swojej pracy, a potem zabrała nas do swojej elektrycznej rakiety 8)

Galeria przedstawa zajęcia z kierowcą autobusu (wszystkie grupy przedszkolne) oraz zwiedzanie autobusu przez grupę I.

• Dzień Kobiet

• 8 marca wszystkie Kobietki w naszej grupie obchodziły swoje święto. Chłopcy wykonali dla dziewczynek przepiękne korony, idealne dla każdej księżniczki.

Nie obyło się bez dopasowywania butów jak u Kopciuszka, nauki dobrych manier, a także czarowania różdżką.

Galeria przedstawia dzieci z grupy I biorące udział w zabawach z okazji Dnia Kobiey.

• Dzięki uprzejmości Rodziców i Dziadków naszych Przedszkolaków powstał wspaniały kącik apteczno-lekarski. Zabawy jest co niemiara!

Dziękujemy!

Galeria przedstawia dzieci z grupy I w kąciku apteczno-lekarskim.

• Z okazji Dnia Dinozaura zostaliśmy paleontologami 8)

Galeria przedstawia dzieci z grupy I biorące udział w zabawach z okazji Dnia Dinozaura

• Z okazji Walentynek podarowaliśmy sobie kartki przygotowane specjalnie dla naszych kolegów i koleżanek :)

Galeria przedstawia dzieci z grupy I biorące udział w zabawach z okazji Walentynek.

• Bal Karnawałowy

• Na bal karnawałowy przybyli wspaniali goście: Kowboj, Pajączek, Pirat, Spider-man, Chase, Bat-girl, Wednesday, Dzwoneczek, Policjant, Czarownica, Kotek, Piratka, Kapitan Ameryka, Ninja, Pani Wiosna, Pani Zima i Czerwony Kapturek. Świetna zabawa!

Galeria przedstawia dzieci z grupy I biorące udział w zabawach na Balu Karnawałowym.

• Dzień Kubusia Puchatka

• "Jaki dziś dzień? – zapytał Puchatek,
          – Dziś – odpowiedział Prosiaczek. Na to Puchatek:
          – To mój ulubiony dzień."

Galeria przedstawia dzieci z grupy I biorące udział w zabawach z okazji Dnia Kubusia Puchatka

• Dzień Kota

• Miauczy kotek: miau!
          - Coś ty, kotku, miał?
          - Miałem ja miseczkę mleczka,
          Teraz pusta już miseczka,
          A jeszcze bym chciał.

Galeria przedstawia dzieci z grupy I obchodzące Dzień Kota.

• Mikołaj

• Widać, że nasze Liski były w tym roku bardzooooo grzeczne :) Ho Ho Ho

Galeria przedstawa wizytę Mikołaja w grupie I.

• Andrzejki

• Andrzejki były super - nie dość, że zajrzeliśmy trochę w przyszłość, to jeszcze mogliśmy cały dzień chodzić w piżamach ;)

Galeria przedstawia dzieci z grupy I biorące udział w zabawach z okazji Andrzejek.

• Nasza psycholog pani Ania opowiadała nam, jak radzić sobie z emocjami!

Galeria przedstawia dzieci z grupy I biorące udział w zajęciach prowadzonych przez psychologa szkolnego.

• Dzień Chleba

Piekliśmy własne mini chlebki :)

Galeria przedstawia dzieci z grupy I biorące udział w pieczeniu chleba z okazji Dnia Chleba.

Pełen atrakcji Dzień Przedszkolaka :)

Galeria przedstawia dzieci z grupy I biorące udział w zabawach z okazji Dnia Przedszkolaka.

• Dzień Kropki

• Międzynarodowy Dzień Kropki został ustanowiony w 2008 roku. Aktualnie jest obchodzony w 196 krajach. Jego przesłaniem jest, że każdy z nas, bez względu na wiek, ma jakiś talent. Dzień Kropki ma zachęcić do jego odkrywania oraz dodać odwagi, by pokazywać go światu :)

Galeria przedstawia dzieci z grupy I biorące udział w zabawach z okazji Dnia Kropki.

• Dzień Zwierząt

• Galeria przedstawia dzieci z grupy I biorące udział w zabawach z okazji Dnia Zwierząt.

• Dzień Pluszowego Misia

• Galeria przedstawia dzieci z grupy I biorące udział w zabawach z okazji Dnia Pluszowego Misia.