• Światowy Tydzień Mózgu

• 19.03.2024 08:47

• Z okazji obchodów Światowego Tygodnia Mózgu biblioteka szkolna przygotowała dla swoich czytelników wiele ciekawych zadań. Odwiedzający bibliotekę mogą rozwiązywać krzyżówki, rebusy, szukać wyjść z labiryntów czy łamać głowę z układankami lewopółkulowymi. W każdy dzień tygodnia proponowane są inne rodzaje zadań. W piątek, na zakończenie tego ważnego  tygodnia, wśród czytelników, którzy uczestniczyli w zabawie, rozlosowane zostaną nagrody książkowe.  Powodzenia!
          BS
        • Wielki sukces Mileny!

• 12.03.2024 09:48
        • W dniu wczorajszym Mielna Dąbrowska uczestniczyła w gali rozdania nagród w międzyszkolnym  konkursie plastycznym Moja wizja Narnii. Konkurs organizowany był przez Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku.

Gala przygotowana była bardzo ciekawie, można było zobaczyć wszystkie konkursowe prace, zrobić sobie zdjęcie w fotobudce, losowano dodatkowe nagrody dla gości i przygotowano piękny występ. Zgłoszono do konkursu 102 prace.

Do dnia wczorajszego nie wiedzieliśmy, jakie miejsce zajęła Milena. Przygotowała do konkursu piękną pracę i zajęła I mijesce w kategorii klas 4-6 oraz otrzymała nagrodę publiczności. Milena ma ogromny talent!

Gratulujemy sukcesu!!! Zdradzimy, że już szykujemy się do kolejnych konkursów plastycznych. DW

• Rekrutacja na job-shadowing

• 04.03.2024 10:37
        • Jesteś pracownikiem pedagogicznym  ZSP7 i chcesz doskonalić umiejętności zawodowe podczas obserwacji pracy zagranicznej szkoły?  Jeśli tak, weź udział w trwającej od 4 do 7 marca 2024 r. rekrutacji na trzydniową wizytę typu job-shadowing  w hiszpańskiej szkole. Wyjazd organizowany jest w ramach realizowanej w placówce Akredytacji  Erasmus+. Zapoznaj się z regulaminem rekrutacji, a następnie wypełnij formularz rekrutacyjny:

Akredytacja_regulamin rekrutacji job 2024_143528.docx

Formularz rekrutacyjny