• Nasze innowacyjne z Robotyki i Technologii.

• 20.02.2024 09:27
        • W naszej szkole nie tylko uczymy, ale również inspirujemy! Ostatnio nasi uczniowie mieli okazję zanurzyć się w fascynującym świecie robotyki humanoidalnej i inteligentnych urządzeń. To było doświadczenie, które łączyło naukę z zabawą, stawiając przed uczniami nowe wyzwania i otwierając przed nimi drzwi do nowych możliwości.
          Uczniowie przychodzili z własnymi robotami, dzielili się swoimi doświadczeniami i wspólnie eksplorowali świat technologii.
          Podczas zajęć oglądaliśmy inspirujące filmiki związane z robotyką, prezentujące najnowsze osiągnięcia w dziedzinie. To pozwoliło uczniom spojrzeć na robotykę z różnych perspektyw i zainspirowało ich do bardziej pogłębionego zrozumienia tematu.
          Po zakończeniu tego bloku zajęć, nasi uczniowie nie tylko zdobyli wiedzę na temat robotów humanoidalnych i inteligentnych urządzeń, ale również rozwijali umiejętności pracy zespołowej, kreatywności.
          KL/AW.
        • Tydzień Aktywności Twórczej - Piątek

• 16.02.2024 11:12
        • Dzień pozytywnej energii! W piatek w szkole pojawił się kolor żółty.

Uczniowie i nauczyciele w piątek zamienili mundurki na ubrania w kolorze żółtym.

W dniu dzisiejszym ogłoszone zostały wyniki konkursu "Poznaj swojego belfra". Udział w konkursie wzięło 48 uczniów, 11 z nich udało się odpowiedzieć prawidłowo. Zostały rozdane nagrody. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!! DW
        • Tydzień Aktywności Twórczej - Dzień pozytywnego słowa

• 16.02.2024 11:03
        • Czwartek to dzień dobrego słowa. Na łączniku powstał mural - Łańcuszek dobrego słowa, na którym uczniowie mogą pisać do swoich rówieśników dobre słowa.

W świetlicy szkolnej również uczniowie mogli okazać sobie życzliwość i wykonali drzewko życzliwości.

To kolejny dzień kiedy można było znaleźć pocieszki w szkole. W czwartek zakończony został również konkurs "Poznaj swojego belfra". w piatek zostaną ogłoszone wyniki. DW
        • Tydzień Aktywności Twórczej - Walentynki

• 16.02.2024 10:55
        • W środę obchodziliśmy Dzień Zakochanych. W całej szkole królował kolor czerwony.

W szkole Samorząd Uczniowski rozdał zebrane kartki walentynkowe. Na szkolnej świetlicy uczniowie również realizowali zadania związane z Dnie Zakochanych.

Wszędzie widac było serduszka! DW