• Nabór do klas 1 publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 7 w Żorach ogłasza nabór uczniów do kl. I na rok szkolny 2024/2025.

Zgłoszenie uczniów zamieszkałych w obwodzie szkoły należy złożyć w sekretariacie zespołu w terminie do 31 marca 2024r. Prosimy również o informację, jeśli dziecko zamieszkałe w obwodzie szkoły nie będzie realizowało obowiązku szkolnego w SP-7 w Żorach.

Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Żory nr OR.0050.152.2024 z dnia 29.01.2024r. wniosek o przyjęcie dziecka zamieszkałego poza obwodem szkoły należy złożyć w terminie 01 marca - 19 kwietnia 2024r.

► Zgłoszenie do szkoly obwodowej

Wniosek o przyjęcie do szkoły kandydata mieszkającego poza obwodem

► Zarządzenie Prezydenta Miasta Żory

Nabór do klas 1 publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2023/2024

Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Żory nr OR.0050.101.2023 z dnia 24.01.2023r. Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 7 w Żorach ogłasza nabór uczniów do kl. I na rok szkolny 2023/2024. Zgłoszenie uczniów zamieszkałych w obwodzie szkoły należy złożyć w sekretariacie zespołu w terminie 01 lutego–31 marca 2023r. Prosimy również o informację, jeśli dziecko zamieszkałe w obwodzie szkoły nie będzie realizowało obowiązku szkolnego w SP-7 w Żorach.

Wniosek o przyjęcie dziecka zamieszkałego poza obwodem szkoły należy złożyć w terminie 01 marca - 21 kwietnia 2023r.

Zgłoszenie do szkoły obwodowej.doc

► Wniosek o przyjęcie do szkoły kandydata mieszkającego poza obwodem.doc

► Zarządzenie Prezydenta Miasta Żory nr OR.0050.101.2023.pdf

Nabór do klas 1 publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2022/2023

Zgłoszenie do szkoły  dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły będzie możliwe od 01 lutego 2022 r.

Zgłoszenie do szkoły obwodowej

Nabór do klas I publicznych szkół podstawowych dla dzieci spoza obwodu szkoły rozpoczyna się dnia 01.03.2022 r., zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Żory Nr OR.0050.165.2022 z dnia 27.01.2022r. w sprawie ustalenia na rok szkolny 2022/2023 terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów dotyczących naboru  do publicznych przedszkoli oraz klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Żory (Treść zarzadzenia)

Wniosek o przyjęcie do szkoły kandydata zamieszkałego poza obwodem szkoły

► Harmonogram_naboru dzieci spoza obwodu

Nabór do klas 1 publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021

Zgłoszenia do szkoły dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły trwa od 01 lutego 2021 r.

Nabór do klas I publicznych szkół podstawowych dla dzieci spoza obwodu szkoły rozpoczyna się dnia 01.03.2020 r., zgodnie z Zarządzenia Prezydenta Miasta Żory Nr OR.0050.107/2021 z dnia 27.01.2021r. w sprawie ustalenia na rok szkolny 2021/2022 terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów dotyczących naboru  do publicznych przedszkoli oraz klas pierwszych publicznych szkół podstawowych,  dla których organem prowadzącym jest Miasto Żory. (zobacz)

► Zgłoszenie do szkoły obwodowej

► Wniosek o przyjęcie do szkoły kandydata zamieszkałego poza obwodem szkoły

► Harmonogram naboru dzieci spoza obwodu

Szanowni Państwo

Mając uwadze bezpieczeństwo publiczne, związane z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2, na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r., zmieniającego  rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, informujemy o możliwości składania wniosków o przyjęcie do szkoły w postaci elektronicznej tj. w formie skanu (preferowane) lub zdjęcia dokumentu na adres mailowy szkoły:

zsp7zory@poczta.onet.pl

Jednocześnie informuję, że konieczne będzie złożenie lub przesłanie oryginałów tychże dokumentów także w formie papierowej, w terminie późniejszym. Niezłożenie wniosków w formie papierowej może skutkować brakiem możliwości skutecznego odwołania od wyników rekrutacji w procedurze odwoławczej przed sądem administracyjnym.

Jeżeli obawiają się Państwo przesłania dokumentów drogą elektroniczną, mogą je Państwo zaszyfrować lub wysłać pocztą tradycyjną na adres jednostki:

Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
      im. ks. Franciszka Harazina