• Wychowawcy

Marzena Sosna

Jestem nauczycielem języka polskiego. W mojej pracy z uczniami najbardziej cenię czas wspólnych rozmów podczas zabawy, gier czy zajęć plastycznych. Jest to czas, który daje mi możliwość poznania ich bliżej i lepszego zrozumienia ich potrzeb. Uwielbiam tworzyć, malować, czytać i jeździć na rowerze. Chciałabym, aby dzieci odnalazły w swoim życiu pasję, która będzie sprawiała im radość.

Samanta Duda

Jestem nauczycielem współorganizującym kształcenie. Moją pasją jest taniec dlatego podczas zajęć świetlicowych nie raz będziemy się ruszać w rytm muzyki. Ponad to będę prowadziła zajęcia z projektu " Lekturki spod chmurki"  więc miłośnicy książek nie będą się nudzić.

Adrianna Wychrystenko

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Pasjonatka podróży i długich spacerów. Dzieci pod jej opieką rozwijają logiczne myślenie poprzez rozwiązywanie łamigłówek, rebusów i grę w planszówki.  Uczniowie mogą liczyć na jej pomoc przy odrabianiu zadań.  Zawsze służy  dobrą radą w sytuacjach trudnych i sprawiających problemy uczniom.

• Co nowego na świetlicowym podwórku

• Witamy ponownie :) Ostanie dwa miesiące upłynęły pod znakiem "Jesiennych inspiracji". Uczniowie bawili się kolorami jesieni, lepili z masy plastycznej owoce i warzywa. Poznali obyczaje Halloweenowe i  zainspirowani opowieścią tworzyli dekoracje związane z tym świętem. Pamiętaliśmy również o obchodach Święta Niepodległości 11 listopada, przypomnieliśmy sobie zdarzenia z przeszłości i rozmawialiśmy, co oznacza dla dzieci Niepodległa Polska. Wspólnie wykonaliśmy w barwach narodowych dekorację sali.
            Motywem przewodnim naszych zajęć tematycznych było "Dobre wychowanie" - wraz z uczniami przypominaliśmy sobie zasady zachowania w szkole, w miejscu publicznym i w domu. Razem stworzyliśmy plakat dobrego wychowania, który zdobi ścianę świetlicy i jest widocznym przykładem dla innych uczniów. Zapraszamy na dalsze relację. Dziękują ŚWIETLICZAKI :)

• Dzień z życia świetliczaka

Nasze dni w świetlicy upływają bardzo szybko. Świetliczaki się nie nudzą, wykonali sporo jesiennych prac, które można podziwiać w każdym zakamarku naszej świetlicy. Zajęcia sensoryczne, tworzenie gniotek oraz lepienie dowolnych przedmiotów z masy plastycznej to ich jedne z ulubionych zajęć. Jeszcze trochę to w pieczeniu chleba nasze świetliczaki dojdą do perfekcji, ponieważ coraz częściej mogą rozwijać swoje umiejętności kulinarne.

W ostatnim czasie dużo rozmawiamy o prawach i obowiązkach dziecka, o obowiązkach panujących w naszej świetlicy. Nie zapominamy równięż o dawce dobrej energi, więc  lubimy się poruszać w rytm „dobrej” muzyki. Jeszcze przed nami dużo pracy, nauki i kreatywnych działań którymi mamy zamiar się dzielić.

JK/MS

• Witamy na naszej stronie

• Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam egestas semper. Aenean ultricies mi vitae est. Mauris placerat eleifend leo. Quisque sit amet est et sapien ullamcorper pharetra.