• KONKURS - nagraj swój audiobook

• Kochani Uczniowie!

Chcąc umilić Wam ten czas, który spędzamy w domach, ogłaszamy konkurs na stworzenie własnego audiobooka.

Do konkursu zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-8.

Zadanie będzie polegało na przeczytaniu dowolnej bajki dla dzieci, nagraniu jej w formie pliku głosowego bądź filmu ( można poprosić o pomoc rodziców) i przesłaniu jej drogą mailową na adres   s.duda@zsp7.zory.pl

Konkurs zakończy się w dniu powrotu do szkoły.

Oceniać będziemy całą aranżację nagrania - dykcję, płynność czytania, modulację głosu, ogólne wrażenie oraz atrakcyjność występu (w przypadku filmu).

Dla zwycięzców przewidziane nagrody.

Nagrania zostaną umieszczone na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce Inne - Projekty - Poczytajmy, by każdy, a szczególnie te nasze najmłodsze dzieci mogły posłuchać Waszych opowieści i przenieść się w krainę fantazji.

Jesteśmy pewne, że każdy z Was ma w domu książki dla dzieci, do których lubi wracać – podzielcie się nimi.

Zachęcamy do udziału w zabawie.

W razie pytań można pisać do pani Samanty Duda ( s.duda@zsp7.zory.pl )  bądź pani Kariny Baron ( k.baron@zsp7.zory.pl )

Wiosenne pozdrowienia

• "Maja na tropie jaja"

• Czy zdarzyło się Wam kiedyś zaprzyjaźnić z piękną złotą papugą? Sympatycznej dziewczynce o imieniu Maja przytrafiła się właśnie taka przygoda! A co dokładnie spotkało tych bohaterów.… posłuchajcie sami.

Oto nasze pierwsze konkursowe nagranie, które przysłała nam uczennica lasy 4. Dziękujemy za zaangażowanie jej oraz rodziców, którzy przy tworzeniu słuchowiska świetnie się bawili.

Zapraszamy do słuchania !

MAJA_NA_TROPIE_JAJA.m4a

• "Zaplątani"

• Tej bajki chyba nie trzeba opisywać - wszyscy ją znamy. Ale w takim wydaniu z pewnością jeszcze jej nie widzieliście - świetne kostiumy, rekwizyty, sceneria, mrożące krew w żyłach sceny.. ZOBACZCIE KONIECZNIE !

Twórcami filmy są uczniowie naszej szkoły oraz przedszkola. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie oraz wszystkie prace, które włożyliście w realizację tego filmu.

Zapraszamy do oglądania !

ZAPLaTANI.mp4