• Konsultacje dla uczniów

• Szkoła zapewnia uczniom klasy ósmej możliwość skorzystania z konsultacji z nauczycielem prowadzącym zajęcia edukacyjne na terenie szkoły (indywidualnie lub w grupie) z przedmiotów, z których uczniowie przystępują do egzaminu ósmoklasisty, tj.: języka polskiego, języka angielskiego i matematyki.

Zasady organizacji konsultacji

Harmonogram konsultacji dla uczniów klasy 8 (na terenie szkoły)

Niezależnie od zajęć dydaktycznych, uczniowie mogą skorzystać z konsultacji przedmiotowych (on-line) prowadzonych przez nauczycieli wszystkich przedmiotów. W czasie konsultacji uczeń ma możliwość rozmowy z nauczycielem, zadawania pytań oraz uzupełnienia braków programowych.

Harmonogram konsultacji przedmiotowych (on-line)

• Konsultacje dla uczniów klas 8

• Począwszy od dnia 09.11.2020 r. szkoła zapewnia uczniom klasy ósmej możliwość skorzystania z konsultacji z nauczycielem prowadzącym zajęcia edukacyjne na terenie szkoły (indywidualnie lub w grupie) z przedmiotów, z których uczniowie przystępują do egzaminu ósmoklasisty, tj.: języka polskiego, języka angielskiego i matematyki.

Zasady organizacji konsultacji

Harmonogram konsultacji

09.11.2020 KD

• Konsultacje przedmiotowe on-line

• Niezależnie od zajęć dydaktycznych, uczniowie mogą skorzystać z konsultacji przedmiotowych (on-line) prowadzonych przez nauczycieli wszystkich przedmiotów. W czasie konsultacji uczeń ma możliwość rozmowy z nauczycielem, zadawania pytań oraz uzupełnienia braków programowych.

Poniżej zamieszczono harmonogram konsultacji:

Harmonogram konsultacji przedmiotowych

24.10.2020 r. KD