• Psycholog

wtorek 07.05 - 17.00
        środa     7:05 - 10:25
        czwartek     7:05 - 12:20

Konsultacje dla uczniów oraz rodziców, po wcześniejszym umówieniu przez dziennik elektroniczny, we wtorki w godz. 16:05-16:50.

Drogi uczniu!

Jeśli:
        - czujesz się samotny,
        - boisz się chodzić do szkoły,
        - źle czujesz się w swojej klasie,
        - martwisz się sytuacją w domu,
        - masz problem i nie wiesz jak go rozwiązać,
        - chciałbyś z kimś porozmawiać,
        Przyjdź, razem spróbujemy sobie z tym poradzić.

Tajemnica!

Psychologa obowiązuje tak zwana tajemnica zawodowa, oznacza to, że psycholog nie może opowiadać innym o tym, czego dowiaduje się od Ciebie. Jednak, jeśli psycholog spotyka się z osobą niepełnoletnią, to o pewnych sprawach musi rozmawiać z jej rodzicami lub opiekunami. Psycholog musi poinformować rodziców, jeśli dziecku grozi jakieś niebezpieczeństwo. Z reguły powinien też informować rodziców o ogólnym przebiegu spotkań, na przykład o samopoczuciu dziecka, jednak nie musi dzielić się z nimi szczegółami dotyczącymi tych spotkań.

Na spotkaniu możesz zapytać psychologa o to, co zostanie między wami, a o czym musi informować rodziców.

Drogi rodzicu / opiekunie!

Jeśli:
        - martwi Cię zachowanie Twojego dziecka,
        - niepokoją Cię jego wyniki w nauce,
        - coś się dzieje w Twojej rodzinie i boisz się, jaki to będzie miało wpływ na Twoje dziecko,
        - zachowanie Twojego dziecka nagle się zmieniło, a nie wiesz dlaczego,
        - Twoje dziecko jest nieśmiałe lub agresywne i chciałbyś mu pomóc to zmienić,
        - szukasz pomocy,
        Przyjdź, razem spróbujemy się temu przyjrzeć.

Drogi nauczycielu!

Zachęcam do konsultacji w związku z problemami szkolnymi lub rodzinnymi Waszych uczniów.